Zakład dotarcia do następnej rundy

Zakład dotarcia do następnej rundy, gdy uczestnicy spotykają się kilka razy, w przypadku zlecenia Zmiana gier na polach zespołów (uczestników), zakłady pozostają ważne. Jeśli jeden z meczów nie odbędzie się lub zostanie przerwany, lub jeśli wynik pierwszego meczu został zmieniony, wyjście zależy od rzeczywistej wyjściu zespołu (uczestnika) do następnej rundy. Jeśli żaden z tych meczów nie doszło – kursy na te zakłady przyjmowane są równe “1”.
Jeśli uczestnik zadeklarowane w konkurencji z jakiegokolwiek powodu (zranienia, odrzucenia, itp) nie może skończyć lub wziąć udział w konkursie (jeśli jest w tym momencie nie zawieszonym) zakłady na skutek tego uczestnika są uznawane za ważne: jeśli wygra Na przykład zakład na zwycięstwo tenisista straci, a jego nieobecność w 1/8 finału – wygrane, jeśli sportowiec opuścił z powodu kontuzji przed wyścigiem.

Różni bukmacherzy mogą oferować inne formy obstawiania.
W każdym przypadku, przed rozpoczęciem licytacji, konieczne jest uważne przeanalizowanie zasad wybranego bukmachera.

Czytaj także rodzajów artykułów z zakładów w bukmacherów i formularze współczynniki

Prawie wszyscy bukmacherzy krajowych i zagranicznych oferujących zakłady na trzy rodzaje zdarzeń:

Single (pojedynczy zakład, pojedyncza) – zakład na wynik osobnym wydarzeniem.
Nagrodą dla “jednolitej stawki” jest produktem zakładu kwoty w wyniku wydarzeń na danym stopie.

Przykładem pojedynczego zakładu:

Zespół 1 Zespół 2 Zwycięstwa 1 Draw Victory 2 X Milan Bawaria 2,1 3,0 3,75

Powiedzmy, że postawisz 100 $ do wygrania Bawaria. Kurs na wygraną Bawarii – 3,75. Płatność z wygranej Bawarii będzie 100 * 3,75 = 375. Zysk netto: 375 (wypłata) – 100 (stopa) = $ 275

“Express” – zakład na wynik kilku jednoczesnych zdarzeń prognozowanych niezależnych od siebie.
Nagrodą dla “Express” jest produktem z oferty kwotę do “Expressu” współczynnika uzyskanego przez pomnożenie współczynników wszystkich wyników wydarzeń zawartych w Express. W “ekspresowe” może zawierać dowolną kombinację nie oddziałujących efektów zdarzeń w żadnym sporcie. “Express” jest uważane za wygrane, jeśli poprawnie przewidział wszystkie bez wyjątku zdarzeń zachodzących w nim. Utrata jednego z efektów można stracić cały zakład tego typu.

Przykład ekspresowe:

Zespół 1 Zespół 2 Zwycięstwa 1 Draw Victory 2 X
Milan Bawaria 2,1 3,0 3,75
Roma Manchester Yu 2,7 3,1 2,7
Chelsea Valencia 3,3 1,67 5,74

Powiedzmy, że postawisz 100 $ na express, składający się z trzech efektów: Bayern wygrać, wygrać Manchester U., Chelsea – Valencia – remis. Kurs na wygraną wyniki zawarte w Express pomnożona: 2,1 x 2,7 x 3,3 = 18,71. Dywidendy, jeżeli takowe, wszystkie wybrane efekty będą: 100 x 18,71 = $ 1871 w tym zysk netto (po pomniejszeniu o wartość zakładu): $ 1771.
W niektórych urzędach dla niektórych typów pociągów ekspresowych premie (gdy pewien współczynnik wypłat).