Wagner o sile Karwinie: Jestem mile zaskoczony, możemy pokonać każdego

Na jego występu fani Karviná były szczególnie ciekawy. Jak mogłem nie, napastnik Tomáš Wagner największymi wzmocnieniami League przybysz do drużyny podczas przerwy zimowej przyniósł. W meczu z Mladá Boleslav nie zostanie przyjęty bramkę. Ale uczucie było na pewno na boisku. Wygranie walki, łamie na kawałki obrony i był dwukrotnie blisko bramki. W pierwszej połowie, wąsko brakuje głową. A w 90 minucie ruszył z bliska i wydawało się, że tym razem będzie to cel. Byłoby jeśli Wagner brakowało skacząc drużyny. Stało się to, a więc pozostał związany mecz 1: 1.

Faworytem był zdecydowanie mecz Mladá Boleslav. Ale to było Karvina, który miał wyraźnie bliżej do zwycięstwa…/>

Czy można oczekiwać, że miejsce takie jak wydajność zespołu? Co zrobił pan wszystko o sile Karwinie po kilku tygodniach wspólnego przygotowania przed rozpoczęciem wiosny oceniana?
„Myślałem o tym od dłuższego czasu, co byłoby w lidze. Kiedy przyjechałem do Karwiny, zaledwie dwa następne mecze graliśmy w przygotowaniu, udało nam się zagrać tak jak dobrze, jak teraz przed Boleslav. Ale League jest zawsze inna. A nie robić to jednak udało się przenieść.Ten zespół ma wielką siłę, a od kiedy pierwszy raz byłem tutaj, byłem mile zaskoczony. Nie mogę się doczekać kolejnych meczów.Bo myślę, że każdy, gdzie wsiądziemy, możemy wygrać. “

720 Nazwa 480p 360p i LT p & gt; & LT rozpiętość id = “Docs wewnętrzne Guide-8301d215-56f9-b9ce-42bf-15e31bf88b20” & gt; & LT rozpiętość & gt; przerwa Winter w Karwinie pierwszym rywalem koncert la Młody Boleslav.Home zrobił przyzwoitą pracę jesienią i są gotowe do gry top konkurencji w następnym sezonie. Mlada Boleslav musiał zrezygnować z jednego z zimowych wzmocnień – bramkarz Viktora Budinského, dla których byłby czwarty klub w tym sezonie, gdzie został zarejestrowany, co jest sprzeczne regulím. Brama i wsiadł Jan Šeda. Seda i pokazał wysoką wydajność i trzymał przed atakami karvinským Mlada Boleslav.Po zdobyciu dwukrotnie Lukáše Budínského i Ladislav Takács mecz zakończył się remisem 1: 1 & Lt; / rozpiętości i GT; & lt; / span & gt; & lt; / p & gt;

zobacz “player_3264011_videoInArt-aD-przykrywająca”> < div class = "ad-przykrywająca-close" id = "player_3264011_videoInArt-aD-przykrywająca-close">
komórka EDYCJA: Karvina – Mlada Boleslav 1: 1Goście siedmiu meczach bez wygranej •

< / div>

Jeśli nie zmieniło wielką szansę dziewięćdziesiątego minutę, a wygrasz ponad Mlada Boleslav. I głowa uderzyła kolegę Dudu. />

I niby wyszedł tam na niego, za który teraz przeprosić. Powiedział mi, że był to nasz gracz, od którego odbiła się piłka, ja w to nie wierzę. Potem Dudis powiedział, że to on kliknij mnie uderzył.Ja po prostu hit nasze najmniejsze graczy „

Przy okazji, już w pierwszej połowie jesteś skarży rogu i poprosił Cię przeciwnika, czy to przyznaje, że piłka dotknęła…
“Dobrze, nie będę go nazwać, był jeden taki gracz…”

było Pauschek. / b>

atakujący jest w dużej mierze zależny od sytuacja przygotowuje swoje drużyny.Jesteś z obsługi, które dostarczają swoje nowe, tj Karviná drużyny zadowolony?
„Jestem, poleciał tam naprawdę dużo klubów. Rzeczywiście, jesteśmy z jednego końca i dał taki cel. Muszę przyznać, że tak wielu ośrodkach po raz ostatni, ja też nie był używany. Teraz to tylko jeszcze o tym dopilovat. Tak, że środki często znaleźć adresata. To moja sprawa, a ja muszę pracować na lepszą wyboru lokalizacji.Ale jak mówię, ogólnie rzecz biorąc, byłem mile zaskoczony przez naszej grze i myślę, że możemy skoczyć kilka rzeczy do udowodnienia. “

720 Nazwa 480p 360p
Karvina – Młode Bolesław Wagner może uzyskać zwycięstwo w bramie powiodło •

Cele

bar 78-cia Takács

Raporty

Start Laštůvka – Dressler, Kostal, Hosek, Eismann (C) – Janecek, Šisler – Jan Moravec, Buda (77. Ujęcie) Puchel (87 Duda) -. Wagner

bar szary – Pauschek Da Silva Stronati, Fleišman – Takacs, Matejovsky (C), (87 . Mareš) – M. Vukadinovič (67 Necas) Železník (46.Magera) Prikryl -. Chramosta